Materace sprężynowe Sembella

Marka Sembella jest częścią belgijskiej grupy kapitałowej Recticel z siedzibą w Belgii dziewięćdziesięcioma ośmioma placówkami w dwudziestu ośmiu krajach Eurazji i Ameryki Północnej. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w usługach na polskim rynku nasi klienci śpią zdrowo i bezpiecznie. Nasze materace sprężynowe cechuje bezkompromisowa jakość spełniania funkcji oraz godna wspomnienia trwałość. Choć każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie to najważniejszym dla nas organem podczas snu jest kręgosłup.

 

Najpopularniejsze modele

Najpopularniejszym typem materaca sprężynowego są materace kieszeniowe ze sprężyną umiejscowioną w materiałowej, płóciennej kieszeni. Dzięki odseparowującemu odosobnieniu sprężyn materac lepiej dokształca się do linii kręgów. W bardziej zaawansowanych modelach nasi klienci znajdą systemy wielokieszeniowe, których mnogość odzwierciedla ich komfort użytkowania. Technologia produkcji wytwarzania materaców jest bardzo przyszłościowa i porównuje się ja obecnie do postępu w technologii inżynierii układów scalonych, które zatopiono w krzemowych płytach wraz z licznymi tranzystorowych i innymi specjalistycznymi przyrządami. Produkcja materaców postępuje w podobnym kierunku miniaturyzacji, gdzie na jeden metr kwadratowy materaca notuje się coraz więcej pomniejszych układów sprężynujących.

 

Wybór materaca do snu jest bardzo istotny i decydujący dla jakości snu oraz następującego po nim poczucia zmęczenia organizmu. Jest to na pewno cecha indywidualna każdego człowieka i każdy organizm reaguje nieco inaczej na dany bodziec. Pomimo to dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty dawały naszym klientom najwyższy możliwy wskaźnik odpoczynku. Istnieje siedem twardości materaca sprężynowego oraz mnogie są opcje jego konfiguracji: http://sembella.pl/produkty/materace/sprezynowe/ Dzięki zaawansowanym badaniom wśród nabywców możemy zapewnić, że nasze materace są nie tylko zdrowe, ale też przyjazne dla współużytkowników poprzez systemy przeciwdziałające spół-wybudzeniom.