Efektowny łososiowy

Podczas projektowania wnętrza marzeń najważniejsze jest zdefiniowanie własnych oczekiwań co do efektu finalnego. W trakcie prac remontowych dozwolone są małe ustępstwa, kompromisy i odbieganie od pierwotnych założeń, ale tylko w niewielkim stopniu. Ważne, by kolory i materiały oraz dodatki były w zgodzie z naszą naturą i upodobaniami. W domu powinniśmy czuć się komfortowo. Nawet jeśli jakaś barwa jest modna w danym sezonie, to nie wybierajmy jej tylko z tego powodu. Aby poczuć się we własnym mieszkaniu jak ryba w wodzie, należy otaczać się przedmiotami i kolorami, które lubimy. Łososiowy może być odpowiedzią na barwne dylematy. Wprowadzony do wnętrza w detalu, drobnym akcencie podkreśli subtelny urok aranżacji. Może być ukoronowaniem projektowych fantazji. Swoistą wisienką na wnętrzarskim torcie.

Łosoś w szarym sosie

Sposób na smakowitą kuchnię czy przytulny pokój dziecka? Mogą to być ściany pomalowane na szaro z łososiowymi elementami, np. motywami kwiatów, owadów czy zwierząt. Jeśli nie zostałeś obdarzony talentem artystycznym i namalowany przez Ciebie motyl będzie przypominał jedynie barwną, abstrakcyjną plamę, nic straconego. Możesz użyć w tym celu szablonów występujących w licznych wariantach wzorów do wyboru. Pomalowana w ten sposób ściana ożywi wnętrze, a Tobie podczas pracy zapewni wiele radości.

Magiczna moc koloru łososiowego

Gra szarego z łososiowym jest jak niezwykła przygoda. Ten duet zapewnia historii tylko dobre zakończenie. Kolor szary tonuje nieco i gasi ciepło barwy łososiowej. Wprowadza szczyptę nienachalnej elegancji. Szare ściany, łososiowe zasłony, abażur lampy stołowej i wyszukany na portalu aukcyjnym śliczny kocyk dziecięcy nadadzą wyjątkowy charakter, klimat i urok pomieszczeniu, które jeszcze niedawno było pokojem przeznaczonym do remontu. Za sprawą kolorów i sprawnie zestawionych dodatków przeistoczył się w pokój małej księżniczki.

Sprawdź jakie inne magiczne moce posiada kolor łososiowy i jak może odmienić też inne wnętrza domu: https://www.sniezka.pl/jak-wybrac-kolor/sciany-w-kolorze-lososiowym-3-oryginalne-inspiracje.