Jakie plakaty do ramek umieścić w nowoczesnym biurze?

Ściany w nowoczesnym biurze nie muszą zostawać puste – jeżeli zależy ci na tym, aby wnętrze wyglądało bardziej przytulnie, ale też profesjonalnie, pomyśl o wykorzystaniu plakatów. Jakie najlepiej wybrać w tej roli?

W nowoczesnej przestrzeni doskonale będą wyglądały plakaty typograficzne i motywacyjne, które teraz są również bardzo modne. Również dobrym wyborem będą plakaty z prostymi sentencjami – zazwyczaj to plakaty monochromatyczne, czarno-białe, dlatego też pasują do każdego wnętrza. Prostym pomysłem może być też plakat z kalendarzem czy klasyka plakatu polskiego i zagranicznego, w tym plakaty muzyczne, filmowe i teatralne, która pasują do każdego wnętrza. Inny pomysł to plakaty z różnego rodzaju ornamentami i innymi motywami graficznymi w czerni i bieli – także wyglądają bardzo estetycznie.

Oczywiście, również ważne jest wzięcie pod uwagę branży, w której działa firma korzystająca z danego biura – w tym przypadku możliwości znacznie się poszerzają, ponieważ można wybrać plakaty różnych marek czy też motywów branżowych – tutaj wszystko jest zależne już od tego, w jakiej dziedzinie pracuje dana firma.

 

plakaty na ścianie

 

Skąd wziąć plakaty?

Zasadniczo są trzy rozwiązania – można je kupić, przygotować samemu albo też pobrać za darmo ze stron, które je udostępniają. Można również zamówić wydruk plakatów w drukarniach zgodnie ze swoim projektem czy tym znalezionym w sieci. Drukarnie mogą przygotować plakat praktycznie o dowolnych wymiarach na zamówienie klienta.

Jakie ramki kupić?

Powinny być dopasowane do ogólnej aranżacji biura. Największym powodzeniem cieszą się przede wszystkim ramki białe i czarne, które są również najbardziej uniwersalne. Białe ramki będą świetnym pomysłem także do kolorowych plakatów, ponieważ nie będą kłóciły się z ich wzorami. Można też pomyśleć o antyramach, gdy chodzi o najbardziej „czysty” efekt.

Zatem jeżeli myślisz o ozdobieniu ścian w nowoczesnym biurze, wykorzystaj w tym celu plakaty – masz tak wiele wyjątkowych propozycji, że na pewno wybierzesz coś perfekcyjnego!